سبد خرید شما خالی است.

گروه برنامه نویسی کیهان

keyhan programming group

ارتباط با ما

09908629103

09102202104

امضای کیفیت

پروژه های انجام شده
توسط گروه برنامه نویسی کیهان

اسکریپت آزمون ساز ، آزمون برتر

پلتفرم های آزمون ساز آنلاین در چند دهه گذشته و با رشد آموزش آنلاین پیشرفت و خواهان زیادی داشته است.  یکی از ساده و در عین حال کاربردی ترین آزمون ساز آنلاین استفاده و نصب اسکریپت های آماده است. اسکریپت آزمون ساز آنلاین با نام آزمون برتر این امکان را برای وب سایت شما فراهم می کند که بتوانید برای کاربرانتان آزمون طراحی کنید و محتوا آموزشی ارائه دهید. اسکریپت آزمون آنلاین Azmoon bartar یک اسکریپت بر پایه php می باشد. امکان ارسال محتوای آموزشی به همراه فایل برای کاربران، دسته بندی و تعیین سطح سوالات از نظر درصد سختی و آسانی آزمون برای کاربران، طراحی سوالات به صورت چند گزینه ای، انتخابی، پاسخ کوتاه و بلند، ارائه کارنامه و ریز نمرات آزمون کاربران به همراه تحلیل و پاسخ برگه ها از جمله امکانات اسکریپت آزمون ساز فارسی است. با استفاده از این آزمون ساز آنلاین می توانید مشابه سایت کوییز 24 و آزمون ساز آنلاین کوییز7 را برای خودتان راه اندازی کنید.

اسکریپت کوتاه کننده لینک سینا

اسکریپت Sina یک اسکریپت برپایه PHP می باشد که توسط آن قادر خواهید بود سرویس کوتاه کننده لینک به صورت پیشرفته راه اندازی کنید تا به این وسیله کاربران و بازدید کنندگانتان بتوانند لینک های طولانی خود را کوتاه کنند البته امکانات این سیستم به کوتاه سازی لینک خلاصه نمی شود و امکاناتی چون مدیریت لینک ها ، سیستم نمایش آمار بازدید از لینک و همچنین قابلیت قرار دادن پسورد بر روی لینک هارا برای کاربران فراهم خواهد کرد. از امکانات بخش مدیریتی این سیستم می توان به ارائه API برای استفاده در سیستم های دیگر، مدیریت کاربران و لینک ها، نمایش آخرین لینک های کوتاه سازی شده و همچنین نمایش تعداد بازدید از لینک ها در بخش مدیریت اشاره نمود. در ادامه به برخی دیگر از امکانات این سیستم به صورت کلی نیز اشاره می کنیم

اسکریپت مدیریت مدرسه ، مدرسه برتر

سکریپت ایرانی مدرسهبرتر کاملترین CMS موجود جهت مدیریت کامل مدرسه به هردوحالت حضوری و مجازی می باشد. که با طراحی حرفه ای و پیشرفته و کاربری فوق آسان و طراحی با متد های بین المللی و ساختاری ایرانی در خدمت شما عزیزان قرار گرفته است.این سامانه تمام امکانات سامانه هایی مثل مدبر را در بر گرفته و با اسان سازی مصرف و تکنولوژی جدید امنیتی ما تمام با گه های سیستم های موجود را رفع کرده است.

وبسایت فروشگاهی ، سندبادبوک

فروشگاه سند باد بوک یک پروژه عظیم فروشگاهی بود که تیم خلاق ما آنن را با گرافیکی فوق جذاب ابتدا به صورت وبسایت و بد برای موبایل وب اپلیکیشن آن را با استایلی فوق جذاب تولید و ارائه نمود ، سندباد بوک یک پروژه بود که قالب آن اختصاصی طراحی گردید و در کار از مودل های اورجینال نیز استفاده گردید . این پروژه به همت تیم کیهان به گام اجرا رسید.

وبسایت برگزاری دوره ، آموزگارا

پروژه وبسایت بگزاری دوره آنلاین آموزگارا ، در ایتدا از نوع پروژه های بارسازی وبسایت بود و تیم کیهان با بهره مندی از توان و خلاقیت مجددا این وبسایت را باامکاناتی خارق و العاده و متصل به سیستم اسکای روم مجددا طراحی نموده ویک پروژه عظیم را مجددا خلق نماید ، از مهترین ویژگی های اثر می توان به گرافیک فوق جذاب آن اشاره کرد.